ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

ژل آکنه واش سروینا مناسب پوست های چرب

ژل آکنه واش سروینا مناسب پوست های چرب

ژل آکنه واش سروینا، پاک کننده پوست های چرب و دارای آکنه می باشد که برای تمام سنین قابل استفاده است و به صورت روزانه می توان از آن استفاده کرد. این محصول دارای خواص ضد عفونی کننده، ضد باکتری و ضد التهاب است و با تنظیم ترشح چربی، پوست را مرطوب نگه می دارد.

افرادی که پوست و موی چرب دارند گاهی اوقات حتی ظرف چند دقیقه پس از شستشو، سطحی از چربی بر روی پوست و یا موهای آن ها دیده می شود. فرآیندی که در این شرایط در بدن رخ می دهد بدین گونه است که آندروژن ها یا هورمون های مردانه، تولید چربی ترشح شده از غدد چربی پوست را کنترل می کنند. افزایش میزان هورمون آندروژن می تواند پوست را به تولید چربی بیشتر تحریک کند. این حالت در طول دوران بلوغ تشدید می شود. مقدار چربی در پوست و موی هر فرد متفاوت بوده و به عواملی چون فصول سال، خورشید، باد، دما و رطوبت بستگی دارد، بطوری که پوست در هوای گرم و مرطوب چرب ترین حالت را دارد.

ویژگی های ژل آکنه واش سروینا

   ضد عفونی کننده و تنظیم کننده ترشح چربی

   مناسب برای تمام سنین و مصرف روزانه

   مناسب پوست های چرب و دارای آکنه

   ضد باکتری، ضد التهاب و ضد قرمزی

   مرطوب کننده و التیام بخش پوست

ترکیبات ژل آکنه واش سروینا

ژل آکنه واش سروینا دارای عصاره گیاهی بید سفید می باشد. این عصاره دارای خواص ضد التهاب، ضد عفونی کننده و ضد باکتری می باشد. این عصاره باعث برطرف شدن مشکلات پوست چرب و آکنه ای از قبیل پوست براق، منافذ باز، جوش و پوست قرمز می شود. این عصاره باعث تنظیم ترشح چربی توسط غدد چربی پوست می گردد و همچنین دارای خاصیت ضد باکتری، ضد جوش و ضد عفونی کننده نیز می باشد. این خاصیت موجب از بین رفتن باکتری های تولید کننده آکنه می شود. این ژل همچنین دارای گیاهانی چون بانکسیا سراتا و گرویلئا اسپسیوسا می باشد که موجب ایجاد رطوبت بر روی پوست می شوند. در نتیجه شستشو با این ژل نه تنها موجب خشکی در پوست نمی شود، بلکه باعث ایجاد پوستی مرطوب می شود.

ترکیبات دی سدیم کوکو آمفو دی استات، کوکو آمیدو پروپیل بتائین، گلیسرین، عصاره برگ بید سفید، سدیم لورت سولفات، کربومر، عصاره گل بانکسیا سراتا، عصاره گل گرویلئا اسپسیوسا، تری اتانول آمین، متیل ایزو تیازولینون، متیل کلرو ایزو تیازولینون، دی سدیم EDAT، اسانس و آب دیونیزه