ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

هیرتونیک ژل تقویت کننده موی سر

 

هیرتونیک ژل تقویت کننده موی سر سروینا

 

 

ژل گیاهی تقویت کننده موی سروینا، با استفاده از عوامل طبیعی مهار کننده آنزیم 5- آلفا ردوکتاز، عاوه بر کنترل عامل ریزش مو، فولیکول های مو را جهت رویش مجدد تحریک می نماید. این محصول ضمن کنترل چربی و مهار شوره سر، سبب افزایش استحکام ریشه ی مو می شود و با تسریع جریان خون در پوست سر، باعث تغذیه بهتر فولیکول مو می گردد. ژل تقویت کننده و ضد ریزش موی سر سروینا دارای ترکیبات و مواد موثر گیاهی از جمله پروکاپیل می باشد که با این اجزا مانع از ریزش مو شده.

برخی دیگر از عصاره های موجود در این محصول، خاصیت ضد التهابی دارند و از خارش و قرمزی پوست سر جلوگیری می کنند. این ژل با فرمولی 100 % گیاهی و فاقد نگهدارنده دارای اثرات طولانی مدت می باشد و بر خاف محصولات مشابه شیمیایی، عوارض جانبی به همراه نخواهد داشت. شایان ذکر است کارایی و اثر بخشی این لوسیون در انواع تست های کلینیکی اثبات شده است و با استفاده مرتب از این محصول، شاهد رشد مجدد مو نیز خواهید بود.

نحوه عملکرد:

  • قطع سریع ریزش مو
  • مک به رویش مجدد مو
  • افزایش جریان خون و کمک به تغذیه فولیکول ها
  • ضد التهاب ، خارش و قرمزی پوست سر

ترکیب موادموثره :

 

عصاره گزنه Urtica dioica

عصاره گزنه استفاده شده در محصول غنی از اسیدهای آمینه و همچنین ویتامین های گروه C، K و B می باشد که منبع مهمی برای تغذیه فولیکولهای مو میباشد. این عصاره خاصیت ضد التهابی داشته و موجب تحریک رشد مو می باشد.

عصاره دم اسب Equisetum arvense

عصاره این گیاه دارای سیلیس و سیستئین می باشد که موجب سامت فولیکول مو و جلوگیری از صدمه زدن رادیکال های آزاد می شود. سیلیس موجود در این عصاره موجب افزایش خاصیت ارتجاعی و مقاومت پوست و مو می شود.

عصاره رازیانه Foeniculum vulgare

عصاره این گیاه حاوی ترکیبی به آنتول می باشد که از فعالیت آنزیم 5-آلفا- ردوکتاز در سلول های فولیکول مو جلوگیری نموده و در نتیجه مانع تشکیل دی هیدروتستوسترون که عامل اصلی ریزش موی مردانه است، می گردد. این پدیده در ریزش موی آندروژنتیک یا الگوی ریزش موی مردانه بسیار موثر می باشد..

عصاره رزماری Rosmarinus officinalis

عصاره رزماری دارای خواص محرک رشد و تقویت کننده مو است. ترپن ها و ترپنوئیدهای موجود در رزماری باعث دیلاتاسیون عروق، بهبود گردش خون محیطی و تغذیه بهتر فولیکول مو می شوند.

عصاره بابونه Chamomilla recutita

این گیاه محرک پروتئین سازی بوده و بدین ترتیب سلول سازی را در فولیکول مو که حاوی سلول های کراتینوسیت می باشد افزایش داده و باعث رشد و توقف مو می شوند. خواص ضد التهابی آن باعث می گردد که به پوست سر، حالت آرامش (ریلاکس) بیشتری داده و زمینه را برای رشد و تقویت هرچه بیشتر پیاز مو فراهم آورد.

آویشن Thymus Vulgaris

عصاره این گیاه باعث افزایش گردش خون در مویرگ های ناحیه مورد استفاده می گردد. ترکیب تیمول موجود در این عصاره یک ضد قارچ بسیار موثر می باشد.

پروکاپیل شامل ترکیبات زیر می باشد:

 

بیوتین: باعث تسریع فرآیند رشد موهای جایگزین شده، روند پیر شدن موها را کند کرده و موها را به مدت بیشتری در فاز آناژن نگه می دارد.

آپی ژنین: باعث افزایش گردش خون موضعی در فولیکول های مو می شود.

الئانولیک اسید: ترکیبی است که از درخت زیتون بدست می آید و باعث مهار آنزیم 5-آلفاردوکتاز می شود.

موارد مصرف:

مصرف روزانه برای تمام سنین

نحوه مصرف :

پس از شستشوی موی سر و در حالی که موها دارای کمی رطوبت می باشند، به مقدار کافی از ژل ضد ریزش موی سروینا روی نواحی که دچار ریزش شده است استفاده کنید، سپس با نوک انگشتان به صورت ملایم 3- 2 دقیقه ماساژ دهید. حداقل تا 4 ساعت از شستشوی موی سر خود ، خودداری نمائید.

حجم:

55 میلی لیتر

خرید این محصول در فروشگاه کیمیا فارمد

 

آخرین ویرایش در شنبه, 18 اسفند 1397 ساعت 11:40