ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

سرمه چشم تیاناز

 

مردم مسلمان به خصوص زنان براساس یک سنت دیرینه مذهبی از سرمه استفاده می کنند. گرچه فوایدی از جمله پیشگیری از آب مروارید، تقویت بینایی، درمان عفونت ها و کمک به بیدار ماندن را برای سرمه ذکر کرده اند اما موارد مذکور هنوز در بوته آزمایش قرار نگرفته اند. اما در بکار بردن آن به منظور زیبایی شک و تردیدی وجود ندارد.

 

با توجه به استفاده گسترده از سرمه آرایشی، عده ای سودجو اقدام به تولید سرمه هایی نموده که حاوی سرب می باشد. سرب از طریق چشم و پلک جذب شده و باعث بروز مسمومیت می شود. بنابراین بسیار اهمیت دارد که سرمه فاقد سرب باشد. برهمین اساس شرکت داناکاسیان اقدام به تولید سرمه ای با برند سی تیاناز (معروف به تیاناز) نموده که علاوه بر نداشتن سرب، از منابع طبیعی و گیاهی تهیه شده و دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد. سرمه تیاناز تنها سرمه ای است که این سه ویژگی مثبت را باهم دارد. علاوه برنکات مهم فوق افراد زیادی هستند که بعد از اولین مصرف سرمه و به دلیل ریختن سرمه زیر چشم آن را کنار می گذارند و دلیل این امر استفاده نادرست از سرمه است. برای مصرف سرمه به این موارد دقت کنید:

1- کیفیت سرمه     2- نوع سرمه     3- جنس سرمه دان

در مورد کیفیت سرمه مهم ترین نکته نداشتن سرب است. در مورد نوع سرمه باید گفت بهترین سرمه آن است که از مغز مواد گیاهی مثل بادام و گردو .... تهیه شده است. اما در خصوص سرمه دان باید گفت بهترین آن ها سرمه دان چوبی است.

نکته مهم بعدی نحوه استفاده از سرمه است که بسیاری در همین مرحله دچار اشتباه شده و سرمه را به طرز غلط مورد استفاده قرار می دهند. شاید علتش نحوه تولید و بسته بندی تولیدکنندگان است که دستورالعمل وقت گیری را برای سرمه ارائه می دهند.

سرمه تیاناز به گونه ای ساخته شده که مراحل مقدماتی را حذف نموده و شما می توانید مستقیما سرمه را مورد استفاده قرار دهید. برای این کار کافی است میله سرمه دان را درآورده و به چشم خود بکشید و بعد از استفاده آن را سرجای خود بگذارید. بهتر است میله با هیچ چیز دیگری تماس نداشته باشد تا از آلودگی آن جلوگیری شود.

 

برای خرید این محصول کلیک کنید.

 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398 ساعت 11:21

موارد مرتبط